#16 2008-10-14 22:41:05

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Tylko, że Mandaryna nigdy nie twierdziła, że umie śpiewać. Sama kiedyś przyznała, że ta muzyka ma być do tańczenia, że ona chce pokazywać ludziom taniec. Podejrzewam, że gdyby stworzyła sobie grupę taneczną, z którą by chciała jeździć na koncerty i tańczyć do muzyki innych zespołów, to nawet by na tym straciła. Płacić każdemu artyście za puszczanie jego kawałka na koncercie doprowadziłoby ją do bankructwa jeszcze zanim zdążyła by coś zarobić. Była więc zmuszona wybrać wersje alternatywną dla swojego (tak mi się wydaje) marzenia i nagrała covery w swoim wykonaniu (i to mocno zmienionym na płycie). Tylko po to, żeby tańczyć.
A jak już wcześniej wspomniałam - na koncercie i tak jest z playbacku.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#17 2008-10-16 14:25:45

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Ale to nadal robienie z siebie wokalisty na siłę.

Swoją drogą, mało jest grup tanecznych? Jeżeli chodziłoby jej tylko o taniec to nie pchałaby się na scenę. Ci, którym tylko na tańcu zależy występują w teatrach lub tańczą w grupach tanecznych. Po prostu dziewczyna miała parcie na szkło i zwęszyła łatwą kasę. Takie jest przynajmniej moje zdanie.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#18 2008-10-22 22:37:17

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Może lubi występować przed dużą publicznością? Do teatrów nie wiele ludzi chodzi... znaczy się - na koncerty więcej. Grupy taneczne zazwyczaj tańczą do innych zespołów, gdzie widz bardziej skupia się na wokaliście/wokalistce niż na tancerzach.
Wszędzie można się doszukać drugiego dna.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#19 2008-10-27 23:07:43

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Ale to nadal nie jest wyjaśnienie robienia z siebie MUZYKA na siłę.
Bo chcieć to jedno, a mieć umiejętności to drugie.
Bo ja też bym chciała (teoretycznie czysto) piosenkarką zostać. Ale nie mam warunków. Nie, i koniec. Czasem nie można robić tego, czego się chce. Trzeba z tym żyć, tak jak ja żyję z tym, że nigdy nie porozmawiam z Leninem.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#20 2008-10-28 18:30:00

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Chciałabyś porozmawiać z Leninem?

Tylko wiesz... jak chcesz zagrać w grę, której nie ma, musisz ją sobie sama zrobić. Jak chcesz przeczytać książkę, której nie ma - musisz sama napisać. Chcesz obejrzeć film... itp. Jak ktoś bardzo chce, wszystko może zrobić! Dla chcącego nic trudnego i ja nigdy nie będę krytykować ludzi za spełnianie swoich marzeń! Bo marzenia powinniśmy spełniać, bez względu na to czy się to komuś podoba czy nie! Przecież Mandaryna nikogo nie zmusza do słuchania tego!


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#21 2008-10-28 21:00:53

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Tak, chciałabym porozmawiać z Leninem. Nie z nim jednym zresztą. Ogólnie rzecz ujmując chciałabym móc uczestniczyć w rewolucji październikowej. I chociaż nie opowiedziałabym się po stronie bolszewików, to jednak uważam, że niektórzy z nich mogliby być niesamowitymi partnerami do rozmowy. Od razu zastrzegam, żeby nie było niedomówień, nie jestem komunistką. Chociaż gdybym instytucji państwa nie uznawała za zło konieczne, to do komunistów byłoby mi najbliżej z wszystkich doktryn politycznych.

Co do Mandaryny... Marzenia to jedno, rzeczywistość - drugie. Nie krytykuję jej za to, że spełniła swoje marzenia, broń Boże. Chodzi raczej o nieracjonalne ocenienie własnych możliwości. Mierz siły na zamiary - znasz takie powiedzenie? To trochę tak jakby Rooney chciał zostać modelem.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#22 2008-10-30 21:09:22

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Szał ciał, czyli koncerty

By trochę nad sobą popracował i mógłby zostać

Mandaryna nigdy nie uważała, że umie śpiewać, więc nie mogła nieracjonalnie oceniać własnych możliwości Po za tym ostatnio poprawiła swój wokal
Po za tym od marzeń do rzeczywistości wcale nie musi być daleko. Wszystkiego się można nauczyć, jeżeli się ciężko pracuję. Wytrwałością i ciężką pracą można dojść naprawdę daleko.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#23 2008-11-01 17:09:54

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Szał ciał, czyli koncerty

A jednak ja z Leninem nie porozmawiam, choćbym harowała jak wół.
I co?


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#24 2008-11-03 21:29:00

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Skąd wiesz? Może kiedyś przy okazji wywoływania duchów


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#25 2008-11-04 21:12:00

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Nie wierzę w takie rzeczy.
Zakładając, że się nie mylę moje marzenie nigdy się nie spełni.
I to dowód na to, że nie wszystkie nasze zachcianki są możliwe do zrealizowania.
Jeżeli ktoś nie umie śpiewać nie zostanie szanowanym wokalistą, proste.


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#26 2008-11-05 20:56:06

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Ale jeżeli się nauczy (wiem, że nigdy do perfektu, ale może się znacznie poprawić) może być szanowany za ciężką pracę, którą w to włożył, za serce, uczucia oraz dajmy na to wyjątkowe teksty!
Po za tym (jak dla mnie) w muzyce nie liczy się tylko wokal, ale również jakiś sens tych piosenek i emocje, które wykonawca wkłada w utwór. Bo można świetnie śpiewać, mieć świetny głos i nie fałszować, ale w piosenkę nie wkładać żadnych emocji i wyjdzie taki platic song.


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#27 2008-11-07 21:04:26

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Wiem, że nie każdy kto muzyką się zajmuje musi być zjawiskiem wokalnym tysiąclecia. Sama słucham wykonawców,, których głos nie zwala z nóg, a mimo to ich uwielbiam. Ale oni mimo wszystko potrafią śpiewać. I ich muzyka ma przesłanie. A panna M. ani nie potrafi, ani nie ma przesłania. I nigdy jej nie wybaczę, że z tego:
http://pl.youtube.com/watch?v=oKTiwCez6Zs

Zrobiła to:
http://pl.youtube.com/watch?v=MTnvyvU3cc4


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

#28 2008-11-10 13:51:24

Kaska

Administrator

Zarejestrowany: 2007-08-09
Posty: 889
Punktów :   

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Tego wcześniej nie słyszałam...
ale i tak będę twierdzić, że nie mam nic do Mandaryny...


"Nie można pozwolić, aby 'wiecznie wczorajsi' zakłócili cud niemiecko-polskiego pojednania."
Gerhard Schroeder

Przepraszam, że jestem 'wiecznie wczorajsza'

Offline

 

#29 2008-11-11 13:14:43

Chelsea

Grafomanka z wyboru

4210476
Skąd: Zabrze
Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 873
Punktów :   
WWW

Re: Szał ciał, czyli koncerty

Aby ty jedna ;p


nie czyń drugiemu co tobie niemiłe
bo najpierw jesteśmy ludźmi
szkodzę sobie, ty też możesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.straznicyasgaardu.pun.pl www.teamofshadow.pun.pl www.wesele.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.czarni-rycerze.pun.pl